درباره ما

شرکت هوشمند فن آورتهران (گروه مهندسی پزشکی امیرکبیر) در سال 1376 توسط جمعی از اساتید و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی مهندسی پزشکی و مهندسی الکترونیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر ( پلی تکنیک تهران) با نام گروه مهندسی پزشکی امیرکبیر شروع به فعالیت نمود و از سال 1378 تحت نام شرکت مهندسی هوشمندفن آور به ثبت رسید.

موسسان این شرکت با تلفیقی از دانش روز و تجربه چندین ساله فعالیت خود در شرکت های معتبر، همواره سعی بر پاسخگویی به نیازهای جامعه آزمایشگاهی با نگرش کاملا علمی داشته اند.

تولید نسل جدید سیستم های الکتروفورز دیجیتال ( سیستم PhotoEP) با نصب در بیش از 1500 مرکز و سیستم آنالیز کامپیوتری اسپرم (HFTCASA) با نصب در بیش از 800از نمونه های بسیار موفق از فعالیت های علمی شرکت در راستای نیل به این هدف بوده است که در کنار جلوگیری از خارج شدن مبلغ قابل توجهی از سرمایه ملی باعث ارتقا سطح کیفی عملکرد مراکز آزمایشگاهی این مرزوبوم شده است.

این شرکت در جهت تکمیل لیست محصولات خود تلاش نموده است با بررسی دقیق و فنی کمپانی ها، اقدام به اخذ نمایندگی از چندین شرکت معتبر کرده و با اتکا به بخش فنی و فروش قوی متشکل از کارشناسان باتجربه اقدام به ارائه خدمات در زمینه نصب، آموزش و نگهداری سیستم ها نموده است.