نرم‌افزار g.Recorder

نرم‌افزار g.Recorder

شرکت سازنده: g.tec

ساخت کشور: اتریش


معرفی نرم‌افزار:

g.Recorder نرم افزاری مستقل برای کنترل و انجام تنظیمات روی آمپلی فایرهای مختلف gtec و ثبت و نمایش و ذخیره سازی داده های ثبت شده با ساختار دلخواه میباشد . g.Recorder از تمام دستگاه های ثبت سیگنالهای حیاتی g.tec پشتیبانی کرده و پیکربندی و راه اندازی راحت سیستم را فراهم می کند. سیگنالها و پارامتر را در حین ثبت و نمایش بررسی نمود و بر روی دیسک ذخیره کرد، و نیز می توان در هر زمان دلخواه در حالت آفلاین سیگنالها رامجددا نمایش داده بررسی کرد.

بطور همزمان با سیگنالهای حیاتی داده های ویدئویی را نیز می توان ذخیره نمود، و پارامترهای زیر را می توان به صورت آنلاین با g.Recorder محاسبه کرد.

CSA : آرایه طیفی فشرده (تجزیه و تحلیل دقیق خواص فرکانسی سیگنال و کیفیت داده ها برای ضبط طولانی مدت)

HR : نرخ ضربان قلب (بر اساس تشخیص اتوماتیک قله موج R در سیگنال خام ECG )

HRV : تغییرات نرخ ضربان قلب (پارامترهای HR و HRV منعکس کننده حالت سیستم عصبی خود مختار هستند)

همچنین در نسخه توسعه یافته g.Recorder میتوان CFM و aEEGرا نیز ثبت و با دسته بندی اتوماتیک الگوی طبقه بندی نمود. این قابلیت برای نظارت پیوسته بر عملکرد نوزادان نارس در بخش مراقبت های ویژه نوزادان استفاده می شود. این افزونه به g.Recorder ، g.FEATUREmonitor. نامیده میشود .

g.Recorder به عنوان یک سیستم مستقل اخذ وثبت داده های کامل، شامل یک DAQcard 16بیتی و یک جعبه اتصالات نیز ارائه میشود. فرمت داده های تولید شده تجزیه و تحلیل با نرم افزارهای EMSE و BESA را نیز پشتیبانی میکند.


لوازم جانبی:

g.Amplifier
انواع آمپلی‌فایرها
انواع الکترودها
انواع الکترودها
انواع سنسورها
انواع سنسورها

محصولات مشابه:

نرم‌افزار g.BSanalyze
نرم‌افزار g.BSanalyze
نرم‌افزار g.Hisys LABVIEW
نرم‌افزار g.Hisys LABVIEW
نرم‌افزار g.HIsys SIMULINK
نرم‌افزار g.HIsys SIMULINK
کتابخانه g.RTanalyze
کتابخانه g.RTanalyze